اجزای تشکیل دهنده نخ لیفت کلاژن

( پروتئین هیدرولیز شده گیاهی)hydrolyzed vegetable protein

پروتئین هیدرولیز شده گیاهی چیست؟

این پروتئین دارای اسیدهای آمینه در ساختار خود است، بنابراین هنگامی که آنها بر روی پوست استفاده میشوند، یک مخلوط پروتئین -لیپیدی تشکیل می دهند که آب بیشتری را از محیط اطراف جذب می کند، بنابراین پوست هیدراته و پر می شود.

 

فواید پروتئین هیدرولیزشده گیاهی برای پوست چیست؟

این پروتئین به پوست حالت یک دست می دهد و به آن درخشندگی می بخشد، با افزایش توانایی پوست در جذب رطوبت، منجر به افزایش انعطاف پذیری و استحکام کششی می شود.مولکول های کوچک این ماده به راحتی به  سطح نفوذ می کنند و بافت ها را از عمق پوست ترمیم می کنند.

پروتئین هیدرولیزشده گیاهی

Hydrolyzed collagen (کلاژن هیدرولیزشده)

کلاژن هیدرولیز شده چیست؟

کلاژن هیدرولیز شده ( HC ) گروهی از پپتیدها با وزن مولکولی کم (3 تا 6 کیلو دالتون) است که می تواند با عمل آنزیمی در محیط اسیدی یا قلیایی در دمای انکوباسیون خاص به دست آید، همچنین این ماده به عنوان یک آنتی اکسیدان در نظر گرفته می شود. این پروتئین با وزن مولکولی کم به دلیل زیست سازگاری عالی، زیست تخریب پذیری آسان و آنتی ژنی ضعیف به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته است.

 

فواید کلاژن هیدرولیز شده برای پوست چیست؟

کلاژن هیدرولیز شده به بازسازی و تقویت بافت های همبند پوست از درون کمک می کند.

تفاوت بین کلاژن هیدرولیز شده و کلاژن معمولی چیست؟

کلاژن هیدرولیز شده فرمی از کلاژن است که در آن پروتئین کلاژن به زنجیره های کوچکتری از آمینواسیدها به نام پپتیدها شکسته می شود یا در اصطلاح هیدرولیز شده میشود. تفاوت بین کلاژن هیدرولیز شده و کلاژن معمولی نیز در همین است که پپتیدهای کلاژن هیدرولیز شده به زنجیره های پروتئینی کوچک تجزیه می شوند و این باعث میشود بدن کلاژن هیدرولیز شده را راحت تر جذب می کند.

 

Hydrolyzed silk extract (عصاره ابریشم هیدرولیز شده)

پروتئین هیدرولیز شده ابریشم چیست؟

پروتئین هیدرولیز شده ابریشم با جداسازی نخ ابریشم از پیله و پاکسازی و صمغ زدایی الیاف ساخته می شود، ابریشم هیدرولیز شده خاصیت ارتجاعی و صافی پوست را افزایش می دهد و به سد آب پوست کمک می کند تا رطوبت خود را حفظ کند، همچنین موجب درخشندگی پوست میشود.

فواید عصاره ابریشم هیدرولیز شده برای پوست چیست؟

 عصاره ابریشم طبیعی سرشار از اسیدهای آمینه است که به محافظت از پوست و حفظ رطوبت طبیعی آن کمک می کند. ابریشم با پوست و بافت انسان زیست سازگار است پس به راحتی جذب پوست می شود و منجر به بهبود حالت ارتجاعی و انعطاف پذیری پوست می شود.

تحقیقات نشان می دهد ابریشم در مراقبت از پوست، ظاهر خطوط ریز را کاهش می دهد، به سطح آبرسانی کمک می کند، خاصیت ارتجاعی را بهبود می بخشد، با آلودگی مبارزه می کند و سرعت بازسازی سلولی را افزایش می دهد.

 

الیگوپپتاید ها oligopeptide

الیگوپپتیدها زنجیره کوتاهی از اسیدهای آمینه هستند که عملکردهای بیولوژیکی مختلفی دارند. الیگوپپتیدها یک افزودنی نسبتاً جدید به لیست پپتیدهایی است که در مراقبت از پوست استفاده می‌شود. مطالعات انجام شده بر روی عملکرد آن نشان می دهد که زنجیره‌های اسیدهای آمینه با سیستم های تولید کلاژن پوست ارتباط برقرار می‌کنند و تولید آن را تقویت می‌کنند، که عامل مهمی در دستیابی به پوستی صاف و بدون چین و چروک است.

 

 

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش

سبد خرید